لیست خدمات ما


Ui & UX

طراحی با نرم افزارهای گرافیکی حرفه‌ای

دارای استراتژی دیجیتال مارکتینگ

تاثیرگذاری بر تجارت شما


درباره طراحی ما

تجارت دنیای امروز به شبکه های مجازی و اجتماعی گره خورده است. یکی از عوامل پیشرفت انسان و رشد کسب و کار داشتن فضای کسب و کار اینترنتی است. تیم طراحی آی تی اکسترا با داشتن متخصصین طراحی به روز راه شما را هموار می کند. داشتن ظاهر گرافیکی زیبا تاثیر به سزایی در هویت طراحی و کسب و کار شما دارد.

آی تی اکسترا با داشتن استراتژی طراحی بی نظیر بر گرفته از جدیدترین ها باعث ورود شما به تجارت دارای اعتبار و هویت است. آی تی اکسترا با انتخاب رنگ های تاثیر گذار و زیبا فراتر از ذهن عمل می کند. رنگ ها در نگاه اول ما را برای اعتماد و اطمینان از انتخاب درست راهنمایی می کنند. آی تی اکسترا با استفاده از پالت های رنگی کم نظیر طراحی سایت شما را قدرتمند می کند و نگاه ها را به سمت شما می آورد.

درباره خدمات ما

ما برای پیشرفت کسب و کار شما آماده هستیم

آی تی اکسترا با ارائه بهترین بازاریابی پیشرفت تجاری شما را تضمین می کند

آی تی اکسترا با طراحی منحصر به فرد شما را در معرض دید قرار می دهد. با آی تی اکسترا تمام نگاه ها را به سمت خود ببرید. طراحی خود را با قالب ها و رنگها و طرح های اختصاصی ایجاد کنید.

بازاریابی95%
95%
0
مشتریان راضی
0
تیم های متخصص
0
مشتریان تکراری

مزایای آی تی اکسترا

چرا باید خدمات آی تی اکسترا را انتخاب کنید

من بلوک متن هستم. برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. درد خود عشق است، مشتری اصلی همانطور که زمین رشد می کند و درد زیادی را تحمل نمی کند، شیر بر روی کاناپه تأثیر می گذارد.

مقالات بلاگ

اخبار و مقالات

راهبردهای بقا برد-برد را روی میز بیاورید

راهبردهای بقا برد-برد را روی میز بیاورید

راهبردهای بقا برد-برد را روی میز بیاورید

طراحی وب

آی تی اکسترا با تیم طراحی وب قوی آماده برای طراحی سایت شماست. تیمی با تجربه و آموزش دیده که با تمامی راه حل های طراحی وب آشناست. طراحی منحصر به فرد در تمامی نمونه کار های طراحی ما وجود دارد.

طراحی UI قوی از طراحی تیم آی تی اکسترا است. با ویژگی های قوی طراحی گرافیک وب برای قرار گرفتن شما در بهترین جایگاه در نتایج گوگل است. طراحی گیرا و تاثیر برانگیز تیم طراحی آی تی اکسترا را در نمونه های طراحی ایده آل جهانی مشاهده می کنید.

طراحی قالب

تیم با تجربه آی تی اکسترا شما را محدود به استفاده از قالب های از پیش ساخته شده نمی کند. ساخت صفحاتی اختصاصی و کارشده از تیم قدرتمند آی تی اکسترا لذت طراحی را به شما منتقل می کند. طراحی قالب سایت شما با استفاده از دانش و طراحی روز دنیا برای شما امکان پذیر است. این ویژگی تمایز شماست و این قدرت تیم طراحی ماست.

 

طراحی گرافیک

اولین قدم برای شروع کسب و کار رو به رشد طراحی لوگو است. تمایز گرافیکی شما از این نقطه آغاز می شود. هویت برند شما نشانه عملکرد شماست. در این زمینه تیم طراحی گرافیک آی تی اکسترا شما را برای رشد و کار بیشتر هدایت می کند. شاید در قدم بعدی نیاز شما به طراحی اقلام گرافیکی است. شاید داشتن تصاویری با نشان شما و رنگ طراحی شما و همچنین قدرت طراحی شما از عومل جذاب سایت شما باشد. کاربری که وارد سایت شما می شود باید از دیدن تصاویر و عکس های شما به قدری راضی باشد تا در سایت شما را برای خود انتخاب کند و از تمامی بخش های سایت شما دیدن کند.

فهرست